טיפולים במשרדים

מי לא רוצה לקבל טיפול במשרד שלו?

רוצים להזמין טיפולים למשרדים? או לשדרג את האירוע עם טיפולים לאירועים?

אנו בחברת ReStart  מציעים לכם לבחור משלל טיפולים שיגיעו אליכם עד לחברה.

המטפלים הם מקצועיים ומנוסים שנבחרו בקפידה על-מנת להקל על יום עבודתכם ולגרום לעובדים להיות הרבה יותר מרוצים ונינוחים במקום עבודתם.

טיפולים באירועים

סוגי הטיפולים במשרדים ובאירועים

שיאצו – שיאצו היא שיטת טיפול יפנית. שפירושה לעברית: "לחץ-אצבע". בטיפול מרגיע זה המטפל/ת לוחצ/ת על גופו של המטופל/ת בלחץ אישי המתאים בדיוק למצב העכשווי של המטופל/ת. זהו טיפול לא כואב המתבצע על הבגדים. מתאים להפגת מתחים, שיפור רמת האנרגיה, השריית מצב רוח טוב והרגעה וכמובן מטפל בכאבים פיזיים כמו גב תחתון, צוואר וכו'.

טווינא – טווינא היא שיטת טיפול סינית. בטיפול זה התנועות יותר מהירות מהשיאצו. המטרה להניע ולשחרר מקומות כואבים בגוף, שרירים תפוסים, לשפר טווח תנועה ולהמריץ את האנרגיה. הטיפול מתבצע על הבגדים.

רפלקסולוגיה – רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול אירופאית. בטיפול זה המטפל/ת לוחצת על כפות רגליו של המטופל/ת על-מנת להשפיע על איזורים מרוחקים בגוף. למשל לחיצה על מקלעת השמש משפיעה על הלב. לחיצה בקשת כף הרגל משפיעה על הגב ועוד. הטיפול נעשה כאשר המטופל/ת יחפים והמטפל/ת משתמש/ת בקרם. בסיום הטיפול המטופלים מקבלים מטלית לחה לנקות את הקרם כדי שיוכלו לחזור ליום עבודתם.

עיסוי – עיסויים רבים קיימים: רפואי, הוליסטי, תאילנדי, שוודי, עמוק ועוד. אנחנו ב- ReStart מקיימים בעיקר עיסוי תאילנדי ורפואי. מטרת העיסוי היא להרגיע את השרירים, להפיג מתחים, לשחרר מקומות תפוסים בגוף. למרות שבעיסוי נהוג להשתמש בשמן אנחנו מבצעים את העיסוי במשרד ללא שמן ועל בגדי המטופלים על-מנת לא להפריע לשגרת יום העבודה. לעיסוי ערך רב בהקלה על כאבי והסבת מצב רוח טוב לעובדים.