סדנאות בישול במשרד

כשהגוף כל היום נמצא במצב ישיבה הוא עלול לכאוב מאוד. מדוע? כי הגוף שלנו רגיל לפעילות גופנית רבה יותר ממה שאנחנו יכולים להעניק לו. להרבה אנשים העובדים במשרד אין את הזמן והיכולת להגיע לשיעורים שיעזרו להם למתוח, להניע ולחזק את השרירים. ובשביל זה אנחנו מציעים לכם להביא את השיעור אליהם לעבודה.

פעילויות יוגה/ פילאטיס במשרדים

יוגה– שיעור קבוע פעם / פעמיים בשבוע (לבחירתכם). בשיעור יוגה אנו מחזקים מאוד את שרירי הגוף וגם מגמישים אותם. היוגה היא שיטת תרגול עתיקת ימים שמקורה בהודו. מתרגלי יוגה מספרים ששיטה זו שינתה להם את החיים גם מבחינה פיזית וגם מבחינה מנטלית.

אקרו יוגה– סדנת יוגה חוויתית ומגבשת במיוחד. בסדנא אנו מבצעים תרגילי שיווי משקל בזוגות. לומדים לסמוך אחד על השני, וגם על עצמנו. זוהי סדנה עם הרבה כיף וסיפוק מצד אחד ומצד שני המון העצמה וביטחון עצמי מתקבלים ממנה. את שיעורי האקרו יוגה ניתן להזמין כשיעור חד-פעמי או כשיעור שבועי קבוע על-מנת להתפתח ולהתחזק בתחום.

פילאטיס– שיעור קבוע פעם / פעמיים בשבוע (לבחירתכם). בשיעורי פילאטיס אנחנו מחזקים מאוד את שרירי הליבה של הגוף. שרירי ה- core. אנחנו מקפידים על תנועה יחד עם נשימה, יציבה נכונה וחיזוק כל השרירים שבהם אנו משתמשים ביום-יום.